Pravidla klubu TGK

 1. Tréninky probíhají v tělocvičně 10.ZŠ Dřevnická a 17.ZŠ Křiby ve Zlíně.

 

 1. Děvčata se do šatny dostaví tak, aby byla převlečená nejméně 5 min před zahájením tréninku. Nevstupuji do tělocvičny bez trenérky!
  Nosí si náčiní, které jim určí trenérka.
  Po ukončení tréninku rodiče včas přebírají děvčata z přípravky.

 

 1. Oblečení na trénink: gymnastický dres nebo černé tričko s krátkým rukávem příp. černý nátělník, černé 3/4 legíny nebo přiléhavé šortky, gymnastické špičky nebo jen tmavé ponožky (v zimním období mikina).
  Vlasy učesané do drdolu nebo sčesané do culíku.

 

 1. Používání telefonů, tabletů či notebooků je v tělocvičně zakázáno.

 

 1. Rodiče (či zákonní zástupci) ani jiné osoby nemají na běžný trénink přístup do tělocvičny. Pro domluvu s trenérkou využívají čas před či po tréninku.

 

 1. Každou nepřítomnost je třeba včas řádně omluvit, na mobil zodpovědné trenérky paní Višňové 777 959 424. Každou změnu zdravotního stavuje třeba hlásit trenérkám.

 

 1. Klubové příspěvky se hradí vždy na jedno školní pololetí v průběhu prvního měsíce v daném pololetí (září, únor). Uzavření příslušné pojistky pro krytí případných úrazů může provést individuálně každý rodič sám dle svého uvážení.

 

 1. Veškeré informace ohledně tréninků závodů jsou uvedeny na webových stránkách klubu www.tgkzlin.cz Rodiče jsou povinni průběžně stránky sledovat.

 

 1. Od členek klubu se očekává kromě účasti na závodech rovněž účast na exhibicích pro veřejnost a účast na letním gymnastickém soustředění.

 

 1. Pokud budou děvčata zařazena do společných skladeb (dvojice, pódiovky MG, ESG), nesmí ukončit činnost v průběhu závodní sezóny, pouze v případě zdravotních problémů.

 

 1. V klubu TGK se dodržují základní pravidla slušného chování (pozdrav při příchodu a odchodu) a používání „kouzelných slůvek" prosím a děkuji.

 

 1. Starší členky klubu pomáhají mladším.

 

 1. Klub moderní gymnastiky přivítá jakoukoli podporu a pomoc rodičů dle jejich možností, zvláště pak pomoc s přípravou koberců před tréninkem a po něm a pomoc s účastí děvčat na závodech (doprava, apod.)

 

 1. Na závodech závodnice a jejich doprovod respektují pokyny trenérek. Rodičům i rodinným příslušníkům je zakázáno vstupovat na závodní plochu bez pověření trenérky.

 

 1. Na závody odjíždějí závodnice s vědomím, že ne vždy je možné zvítězit, ale je důležité zúčastnit se, neboť jak výhry, tak i prohry pomáhají formovat kvalitního člověka.